Ogłoszenia dla studentów kierunku lekarskiego

Subskrybuj zawartość Subskrybuj kanał RSS

Zapisy na fakultety w semestrze letnim.
Joanna Kurek 18.01.2017

Uprzejmie informujemy, że zapisy na zajęcia fakultatywne w semestrze letnim 2016/2017 rozpoczynają się w systemie elektronicznym w dniu 20.01.2017 o godz. 10:30 i potrwają do 23.01.2017 r.

Logowanie poprzez stronę www.fakultety.wum.edu.pl 

Fakultet dla osób, które chciałyby uczestniczyć w badaniach doświadczalnych na zwierzętach
agnieszka.mordzak 17.01.2017

Uprzejmie informujemy, że w semestrze letnim w roku akademickim 2016/2017 w Zakładzie Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej odbędzie się fakultet dla osób, które chciałyby uczestniczyć w badaniach doświadczalnych na zwierzętach. Fakultet obejmuje podstawowy program szkolenia obowiązkowy dla osób uczestniczących w wykonywaniu procedur oraz dla osób uśmiercających zwierzęta wykorzystywane w procedurach. Osoby, które ukończą fakultet otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu. Zapisy na fakultet rozpoczną się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Dziekanat I Wydziału Lekarskiego pod adresem: https://fakultety.wum.edu.pl/.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach.

Ogólnopolska Konferencja " II Warszawskie Dni Promocji Zdrowia"
Joanna Kurek 09.01.2017

Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe Zdrowia Publicznego działające przy Zakładzie Zdrowia Publicznego WUM na Wydziale Nauk o Zdrowiu ma zaszyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję " II Warszawskie Dni Promocji Zdrowia", która odbędzie się w dniach 9-10 marca 2017r.

Konferencja rozpoczyna się o godzinie 9:00 w auli A Centrum Dydaktycznego WUM.

Tematem Konferencji jest " Self-medication, self - treatment, self - care".

Uczestnictwo w Konferencji może mieć charakter bierny jak i czynny ( wygłoszenie prezentacji podczas konferencji). Uczestnicy czynni powinni do dnia 15 stycznia przesłać abstrakt na meila wdpz@wum.edu.pl.

Prosimy zapoznać się z wymaganiami abstraktów na stronie https://wdpz.wum.edu.pl/ w zakładce wymagania do abstraktów.

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Rejestracja poprzez formularza na stronie https://wdpz.wum.edu.pl/

Zaproszenie na wykład Pani Profesor Joanny Jędrzejczak
agnieszka.mordzak 05.01.2017

Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Neurologii Wydziału Nauki o Zdrowiu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów na wykład Profesor Joanny Jędrzejczak "Differential diagnosis of epilepsy and non-epileptic psychogenic seizures (PNES)". Odbędzie się on w sali im. Gluzińskiego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus, ul. Lindleya 4 ) w dniu 11 stycznia 2017r. o godzinie 14:30. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Profesor Joanna Jędrzejczak jest prezesem Polskiego Towarzystwa Epileptologii.

Godziny rektorskie w dniu 23 grudnia 2016r.
Jakub Czubrychowski 08.12.2016

Na podstawie Zarządzenia nr 107/2016 Rektora WUM z dnia 7 grudnia 2016r. w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w dniu 23 grudnia br. ogłasza się godziny rektorskie od godz. 12:00 dla studentów, doktorantów oraz nauczycieli akademickich WUM.

VI Edycja Konkursu Redaktor Naczelnej PAMW na najlepszą studencką pracę oryginalną Polskie Archiwum Medycyny Wewnętrznej
Joanna Kurek 05.12.2016

Informacje o edycji konkursu są dostępne na stronie internetowej www.pamw.pl oraz w załączonych plikach.