Ogłoszenia dla studentów kierunku lekarskiego

Subskrybuj zawartość Subskrybuj kanał RSS

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia studentów VI roku
Joanna Kurek 21.02.2017
Fakultety pod patronatem Prorektor do spraw Studenckich i Kształcenia Pani Prof. dr hab. n. med. Barbary Górnickiej
agnieszka.mordzak 09.02.2017

Zapraszamy na fakultety pod patronatem Prorektor do spraw Studenckich i Kształcenia Prof. dr hab. n. med. Barbary Górnickiej w roku akad. 2016/2017:

·       Język migowy I stopnia

·       Język migowy II stopnia

·       Kultura zachowań – savoir vivre

·       Porozumienie z pacjentem: komunikacja i wzajemny stosunek

·       Asertywność i pewność siebie w zawodzie

·       Budowanie relacji i komunikacji z pacjentem

·       Rozwój osobisty oraz trening mentalny

·       Współpraca w zespole medycznym

·       Komunikowanie w medycynie (tylko dla doktorantów)

Szczegółowe informacje o fakultetach dostępne na stronie www.bodp.wum.edu.pl/fakultety.php

Zaproszenie na zajęcia fakultatywne
agnieszka.mordzak 09.02.2017

W imieniu Dziekana I Wydziału Lekarskiego Pana Prof. dr hab. Pawła Włodarskiego, w załączniku przekazujemy zaproszenie na fakultet - Szkolenie dla osób uczestniczących w wykonywaniu procedur oraz osób uśmiercających zwierzęta wykorzystywane w procedurach.

13th Warsaw International Medical Congress for Young Scientists
Joanna Kurek 03.02.2017

Studenckie Towarzystwo Naukowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ma ogromną przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w 13th Warsaw International Medical Congress for Young Scientists, który odbędzie się 11-14 maja 2017 roku.

Wydarzenie to jest największym międzynarodowym Kongresem w Polsce dla studentów i absolwentów uczelni medycznych i jednym z czterech największych w Europie.

Podczas 4 dni uczestnicy będą mieli możliwość prezentowania wyników swoich badań w 30 sesjach naukowych, uczestnictwa w licznych warsztatach naukowych i wykładach eksperckich, jak również skorzystania z oferty rozrywkowej.

W dbałości o wysoki poziom merytoryczny naszego Kongresu nad organizacją sesji czuwa ponad 50 koordynatorów, blisko 250 jurorów i 450 recenzentów. Rokrocznie cieszymy się coraz większą popularnością oraz znajdujemy uznanie ze strony zapraszanych ekspertów, wykładowców oraz patronów naukowych.

Fakt ten pokazuje, że młodzi naukowcy mają coraz większy wkład w postęp dokonujący się w medycznym świecie. Będzie nam niezmiernie miło razem z Wami tworzyć naukę!

Zapraszamy do nadsyłania abstraktów!

Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2017 roku.

Mamy nadzieję, że dzięki Wam Kongres ponownie zachwyci swoim poziomem i zyska jeszcze większe uznanie na arenie międzynarodowej.

Zachęcamy do zapoznania ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Kongresu!
https://drive.google.com/file/d/0BwCeZsRE6TkxQUZDbVYzdUYza3c/view?usp=sharing

Z wyrazami szacunku, 
Komitet Organizacyjny 
13th Warsaw International Medical Congress

Kontakt
wimc@wum.edu.pl
http://wimc.wum.edu.pl/
https://www.facebook.com/warsawinternationalmedicalcongress/

Konferencja pt. "Badania nad miażdżycą w erze statyn"
Joanna Kurek 25.01.2017

Polskie Towarzystwo Badań nad Miażdżycą zaprasza na konferencję naukową z udziałem gości z USA, Norwegii i Finlandii poświęconą pamięci Prof. D. Steinberga, współtwórcy amerykańskiego programu edukacji cholesterolowej i hipotezy udziału utlenionych lipidów w patogenezie miażdżycy. Konferencja pt. "Badania nad miażdżycą w erze statyn" odbędzie się w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w dniach 24. i 25. marca 2017 r. Szczególnie zachęcamy do udziału doktorantów z całego kraju podejmujących tematykę badań podstawowych i klinicznych w zakresie chorób układu krążenia. W dniu 25 marca będzie możliwość wygłoszenia 15-minutowych komunikatów w języku angielskim. Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy wysyłać zgłoszenia udziału jak i streszczenia komunikatów do dnia 25 lutego na adres: aparzonko@wum.edu.pl

Zapisy na fakultety w semestrze letnim.
Joanna Kurek 18.01.2017

Uprzejmie informujemy, że zapisy na zajęcia fakultatywne w semestrze letnim 2016/2017 rozpoczynają się w systemie elektronicznym w dniu 20.01.2017 o godz. 10:30 i potrwają do 23.01.2017 r.

Logowanie poprzez stronę www.fakultety.wum.edu.pl