Ambasador Biura Karier WUM

Poszukujemy studentów, którzy chcieliby stać się Ambasadorami Biura Karier WUM i promować nasze usługi na uczelni w roku akademickim 2018/2019. Planujemy pozyskanie 1-2 Ambasadorów na wydział. Gorąco prosimy o przekazanie studentom informacji.

Zadania Ambasadora:

- zapoznanie się ze szczegółami usług Biura Karier WUM (doradztwo, spotkania z pracodawcami, targi pracy, oferty pracy, praktyk i staży)

- śledzenie aktualnych wydarzeń Biura Karier i aktywne ich promowanie z uwzględnieniem dopasowania do kierunku studiów (media społecznościowe, kontakty bezpośrednie itd.)

- informowanie zespołu Biura Karier o potrzebach studentów wybranego kierunku w zakresie kontaktów z pracodawcami, potrzeb szkoleniowych, jak i preferencjach dotyczących terminów organizacji wydarzeń

- udział w spotkaniach organizacyjnych dla Ambasadorów (1-2 spotkania w roku)

Oferujemy:

- indywidualne i profesjonalne doradztwo w karierze

- pierwszeństwo w zapisie na wydarzenia i konsultacje z ekspertami z rynku pracy

- spersonalizowane podziękowanie od Biura Karier WUM w formie zaświadczenia

Ambasadorzy to osoby, z którymi zwykle nawiązujemy bliższą znajomość. Widząc profesjonalne podejście osoby będziemy mogli polecać Państwa pracodawcom.

Pytania i zgłoszenia należy kierować do Biura Karier osobiście, e-mailowo: biurokarier@wum.edu.pl lub telefonicznie (22) 57 20 909. Osoby zainteresowane prosimy o opisanie w kilku zdaniach swojej motywacji do pełnienia funkcji Ambasadora Biura Karier WUM.

Na zgłoszenia czekamy do 7 grudnia (piątek). Zapraszamy do owocnej współpracy! :)

Zespół Biura Karier WUM

Biuro Karier Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego